REGULAMIN

DK Lasertechnik sp. z o. o.

ul. Makuszyńskiego 22A

31-752 Kraków

START

PRODUKTY

ZASTOSOWANIA

POLITYKA PRYWATNOŚCI

USŁUGI

GALERIA

O NAS

KONTAKT

2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone

+48 12 684 24 11

 biuro@lasertechnik.pl

  1. pl
  2. en

+48 12 684 24 11

LASER DO CZYSZCZENIA

ZASTOSOWANIA

Laser
do znakowania

Laser
do grawerowania

Laser
do cięcia

Laser
do mikrocięcia

Laser
do spawania

Laser
do wiercenia

Laser
do czyszczenia

Ablacja
laserowa

DK Lasertechnik prezentuje nowoczesne urządzenia umożliwiające czyszczenie przy użyciu lasera. Specjalistyczny sprzęt pozwala na usuwanie różnego rodzaju zabrudzeń, a dodatkowo automatyzację procesu czyszczenia.

Oferujemy Państwu innowacyjną technologię laserową, która wykorzystywana jest w wielu branżach. Szczególnie dużą popularnością cieszy się przy renowacjach zabytków, gdzie ogromne znaczenie ma bezpieczeństwo materiałów poddawanych działaniu promieni lasera. Laser jest odpowiedni do czyszczenia: powierzchni metalowych, drewna, papieru, czy kamienia.

 Cały proces polega na oddziaływaniu bardzo krótkich impulsów laserowych na czyszczoną powierzchnię, co pozwala na usunięcie zanieczyszczeń przy jednoczesnym braku ingerencji w głębi jej struktury.

Użycie lasera pozwala na czyszczenie powierzchni znajdujących się na dużej wysokości, co jest szczególnie pożądane przy renowacji zabytkowych obiektów. Proces jest w pełni bezpieczny dla środowiska, nie wymaga udziału dodatkowych detergentów, nie pozostawia również żadnych odpadów. Nasze urządzenia laserowe posiadają możliwość kontroli mocy, co sprawia, że osoba konserwująca może dostosować ich parametry do rodzaju surowca, który poddawany jest obróbce.

Laser do czyszczenia