REGULAMIN

DK Lasertechnik sp. z o. o.

ul. Makuszyńskiego 22A

31-752 Kraków

START

PRODUKTY

ZASTOSOWANIA

POLITYKA PRYWATNOŚCI

USŁUGI

GALERIA

O NAS

KONTAKT

2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone

+48 12 684 24 11

 biuro@lasertechnik.pl

  1. pl
  2. en

+48 12 684 24 11

LASER DO GRAWEROWANIA

ZASTOSOWNIA

Laser
do znakowania

Laser
do grawerowania

Laser
do cięcia

Laser
do mikrocięcia

Laser
do spawania

Laser
do wiercenia

Laser
do czyszczenia

Ablacja
laserowa

Produkowane przez naszą firmę urządzenia cechują się szeroką gamą zastosowań. Nasze produkty laserowe mogą być wykorzystywane do takich czynności jak wiercenie, czyszczenie, znakowanie, mikro cięcie czy ablacja. Dbamy jednak także o to, by umożliwiały one również szybkie i skuteczne wykonywanie podstawowej obróbki.

We współczesnych czasach, grawerka laserowa odgrywa istotną rolę niemal w każdej gałęzi przemysłu. Sukcesywnie wykorzystywana jest ona przy obróbce praktycznie wszystkich dostępnych materiałów. W naszej ofercie można znaleźć laser do grawerowania w drewnie, metalu, szkle, tkaninach, papierze, tworzywach sztucznych, kamieniu czy skórze.

Poza tym, że nasze zaawansowane znakowarki są dostosowane do obróbki metalu, drewna, materiałów skórzanych, ceramiki czy tworzyw sztucznych, są one kompatybilne z najczęściej używanymi programami graficznymi. Dzięki temu praca przebiega szybko i sprawnie, a jej efekty cechują się precyzją i estetyką wykonania.

Najczęściej przy pomocy tych urządzeń wykonuje się pamiątkowe dedykacje na szklanych ozdobach lub metalowych trofeach, misterne dekoracje biżuterii lub naczyń, profesjonalne, estetyczne i atrakcyjne podpisy na reklamowych gadżetach, takich jak kubki, długopisy czy akcesoria elektroniczne. Grawerka laserowa umożliwia również utworzenie spersonalizowanych zdobień na smartfonach czy laptopach, wykorzystywana jest także przy naturalnym brandingu, wykonywaniu numerów seryjnych i kodów kreskowych oraz znakowaniu elementów ze złota, tytanu, stali nierdzewnej lub z innych metali szlachetnych w zegarkach.

Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo wyprodukowania prostych napisów oraz znaczeń, czy złożonych, skrupulatnych zdobień, nasz laser do grawerowania sprawdzi się doskonale. Niskie koszty utrzymania urządzenia, łatwość obsługi oraz wydajność na wysokim poziomie sprawiają, że oferowane przez nas produkty to doskonała inwestycja.

Laser do grawerowania