Ablacja laserowa

Firma DK Lasertechnik wprowadziła na rynek innowacyjne urządzenia pozwalające na przeprowadzenie procesów ablacji laserowej. Znajdują one zastosowanie w przemyśle budowlanym, reklamowym, jubilerskim, a także wielu innych dziedzinach.

Nasze urządzenia pozwalają na wykonanie ablacji laserowej, która polega na usunięciu części materiału z powierzchni ciała stałego poprzez jego odparowywanie. Do tego celu wykorzystujemy precyzyjne lasery krótko impulsowe o doskonałych parametrach, które są przystosowane do pracy z popularnymi programami do tworzenia grafiki.

Lasery DK Lasertechnik mogą być wykorzystywane do obróbki rozmaitych materiałów. Na uzyskanie ciekawych efektów pozwala ablacja ceramiki, metali lub metali szlachetnych. Dzięki niej możliwe jest tworzenie skomplikowanych grafik i misternych zdobień. Nowoczesne lasery charakteryzują się szybkością pracy i dużą wydajnością, co umożliwia ich zastosowanie przy masowej produkcji. Uzyskane tą drogą wyroby charakteryzują się wysoką estetyką i wyjątkową trwałością.

Ablacja
laserowa

Laser
do czyszczenia

Laser
do wiercenia

Laser
do spawania

Laser
do mikrocięcia

Laser
do cięcia

Laser
do grawerowania

Laser
do znakowania

ZASTOSOWANIA

ABLACJA LASEROWA

+48 12 684 24 11

  1. pl
  2. en

 biuro@lasertechnik.pl

+48 12 684 24 11

2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone

KONTAKT

O NAS

GALERIA

USŁUGI

POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZASTOSOWANIA

PRODUKTY

START

DK Lasertechnik sp. z o. o.

ul. Siwka 25

31-588 Kraków

REGULAMIN