Laser do znakowania

Ablacja
laserowa

Laser
do czyszczenia

Laser
do wiercenia

Laser
do spawania

Laser
do mikrocięcia

Laser
do cięcia

Laser
do grawerowania

Laser
do znakowania

ZASTOSOWANIA

Niezawodne i wydajne urządzenia do znakowania laserowego, charakteryzujące się wysoką produktywnością i mogą być wykorzystywane w pracy z takimi materiałami jak: drewno, papier, szkło, skóra, metale, metale szlachetne, tworzywa sztuczne.

 

Powodem, dla którego Klienci decydują się na wybór naszych znakowarek jest fakt, że oznaczenia stworzone przy ich użyciu charakteryzują wyjątkową trwałością: są odporne na ścieranie, działanie wysokich temperatur, środków chemicznych czy promieniowania słonecznego.

 

Oferujemy Państwu znakowarki laserowe, które przetwarzają wybrany materiał bezkontaktowo. Ich atutem jest możliwość znakowania powierzchni o różnej fakturze, zarówno miękkich, jak i twardych, współpraca z oprogramowaniem komputerowym, bardzo wysokie tempo pracy, niskie koszty związane z konserwacją, wysoka rozdzielczość i estetyka wyrobów.

 

Wykorzystanie znakowarek, sygnowanych logo DK Lasertechnik, umożliwia oznakowanie dużych partii materiałów w bardzo krótkim czasie, co wiąże się ze znacznymi oszczędnościami i daje gwarancję, że inwestycja szybko się zwróci.

LASER DO ZNAKOWANIA

+48 12 684 24 11

  1. pl
  2. en

 biuro@lasertechnik.pl

+48 12 684 24 11

2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone

KONTAKT

O NAS

GALERIA

USŁUGI

POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZASTOSOWANIA

PRODUKTY

START

DK Lasertechnik sp. z o. o.

ul. Siwka 25

31-588 Kraków

REGULAMIN