Laser do wiercenia

W ofercie firmy DK Lasertechnik znajdą Państwo profesjonalne urządzenia umożliwiające wiercenie laserowe. Nasze wyroby cechuje niezwykła precyzja i szybkość działania, co  sprawia, że spełniają one ważne funkcje w wielu branżach.

Proces wiercenia laserowego umożliwia wykonanie otworów dowolnej wielkości w różnorodnych surowcach. Wiązka światła lasera skierowana na dany materiał sprawia, że zaczyna się on topić i parować. Urządzenia laserowe przeznaczone m.in. do wiercenia są sterowane komputerowo, co pozwala na bardzo dokładną obróbkę przedmiotów o zróżnicowanej wielkości. Możliwe jest także dostosowywanie ich mocy do grubości surowca, który poddawany jest procesowi wiercenia. Zastosowanie lasera minimalizuje ryzyko powstania niepożądanych odkształceń, które mogą pojawić się na skutek działania bardzo wysokich temperatur. Dzięki nim możliwe jest uzyskanie wielu identycznych elementów, które charakteryzują się wysokim poziomem estetyki i trwałością.

Tworzone przez nas urządzenia pracują z bardzo dużą szybkością. Umożliwiają one zaoszczędzenie znacznych ilości czasu, funduszy i nakładów pracy, dlatego będą dobrym rozwiązaniem dla Klientów, którym zależy na masowej produkcji. Ich dodatkowym atutem jest fakt, że są praktycznie bezawaryjne i zużywają się bardzo powoli.

Ablacja
laserowa

Laser
do czyszczenia

Laser
do wiercenia

Laser
do spawania

Laser
do mikrocięcia

Laser
do cięcia

Laser
do grawerowania

Laser
do znakowania

ZASTOSOWANIA

LASER DO WIERCENIA

+48 12 684 24 11

  1. pl
  2. en

 biuro@lasertechnik.pl

+48 12 684 24 11

2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone

KONTAKT

O NAS

GALERIA

USŁUGI

POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZASTOSOWANIA

PRODUKTY

START

DK Lasertechnik sp. z o. o.

ul. Siwka 25

31-588 Kraków

REGULAMIN