Laser do czyszczenia

DK Lasertechnik prezentuje nowoczesne urządzenia umożliwiające czyszczenie przy użyciu lasera. Specjalistyczny sprzęt pozwala na usuwanie różnego rodzaju zabrudzeń, a dodatkowo automatyzację procesu czyszczenia.

Oferujemy Państwu innowacyjną technologię laserową, która wykorzystywana jest w wielu branżach. Szczególnie dużą popularnością cieszy się przy renowacjach zabytków, gdzie ogromne znaczenie ma bezpieczeństwo materiałów poddawanych działaniu promieni lasera. Laser jest odpowiedni do czyszczenia: powierzchni metalowych, drewna, papieru, czy kamienia.

 Cały proces polega na oddziaływaniu bardzo krótkich impulsów laserowych na czyszczoną powierzchnię, co pozwala na usunięcie zanieczyszczeń przy jednoczesnym braku ingerencji w głębi jej struktury.

Użycie lasera pozwala na czyszczenie powierzchni znajdujących się na dużej wysokości, co jest szczególnie pożądane przy renowacji zabytkowych obiektów. Proces jest w pełni bezpieczny dla środowiska, nie wymaga udziału dodatkowych detergentów, nie pozostawia również żadnych odpadów. Nasze urządzenia laserowe posiadają możliwość kontroli mocy, co sprawia, że osoba konserwująca może dostosować ich parametry do rodzaju surowca, który poddawany jest obróbce.

Ablacja
laserowa

Laser
do czyszczenia

Laser
do wiercenia

Laser
do spawania

Laser
do mikrocięcia

Laser
do cięcia

Laser
do grawerowania

Laser
do znakowania

ZASTOSOWANIA

LASER DO CZYSZCZENIA

+48 12 684 24 11

  1. pl
  2. en

 biuro@lasertechnik.pl

+48 12 684 24 11

2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone

KONTAKT

O NAS

GALERIA

USŁUGI

POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZASTOSOWANIA

PRODUKTY

START

DK Lasertechnik sp. z o. o.

ul. Siwka 25

31-588 Kraków

REGULAMIN